تعویض رویه مبل با ارزان ترین قیمت

تعویض رویه مبل ارزان
۱۵ / خرداد / ۱۴۰۳

مبل وسیله‌ای است که در هر مکانی استفاده عمومی دارد، به همین دلیل در معرض کهنگی قرار می‌گیرد، در صورتی که در هر جزیی از آن پارگی یا پوسیدگی ایجاد شود، می‌توان آن را تعمیر کرد. مثلا اگر رویه دچار پارگی، ترک یا پوسیدگی شود، تعمیر می‌شود و بسته به نوع و میزان پارگی یا فرسودگی، نوع تعمیر فرق دارد. مثلا اگر بخش کوچکی از رویه پاره شود، رفو شده یا وصله خواهد شد و اگر مقدار پوسیدگی یا پارگی زیاد باشد، نسبت به تعویض آن اقدام می‌شود.

چگونه رویه مبل خود را با ارزان‌ترین قیمت تعمیر و تعویض کنیم؟

امروزه با وجود بالا رفتن قیمت مبل، مسلما تعمیر آن به صرفه است، ولی باید توجه کرد که آیا هر مبلی را می‌توان تعمیر کرد یا آیا همه اجزای مبل قابل تعمیر هستند یا نه؟ درست است که مبل را می‌توان تعمیر کرد، ولی همیشه اینگونه نیست، برخی اوقات کلاف یا اسکلت مبل آنچنان فرسوده یا شکسته شده که دیگر امکان تعمیر مبل وجود ندارد. زیرا وزن اجزای مختلف مبل و وزن انسان روی کلاف است و وقتی کلاف فرسوده شود، امکان نصب دیگر اجزا روی آن وجود ندارد، بنابراین زمانی مبل را می‌توان تعمیر کرد که کلاف سالمی داشته باشد. همچنین اگر کلاف سالم باشد، تمام اجزای مبل مانند پارچه، فوم، فنر و اتصالات آن را می‌توان تعمیر کرد.

مبل ترنج با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات مبل در تلاش است با براورد هزینه مقرون بصرفه این امکان را فراهم کند تا با هزینه مناسب، مبل خود را تعمیر کنید برای اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه تعمیرات مبل می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض رویه مبل در منزل

روکش مبل، از اجزای مهم مبل بوده که همیشه در معرض دید است و زیبایی و تمیزی آن تاثیر زیادی در زیبایی مبل دارد، به گونه‌ای که با تعویض روکش می‌توان ۵۰ درصد ظاهر مبل را زیبا کرد، حتی در مدل‌های راحتی در صورت تعویض پارچه، مبل تا ۶۰ درصد ظاهرش زیبا می‌شود، زیرا در نوع راحتی تنها پارچه دیده می‌شود. بعد از پارچه نیز، فوم و بخش چوبی در معرض دید هستند که در صورت تعمیر آنها، مبل صد درصد زیبا خواهد شد. بنابراین اگر رویه، پاره یا فرسوده شود می‌توان آن را وصله، رفو و عوض کرد.

انتخاب پارچه مبلی ارزان

پارچه مبل در جنس‌ها و کیفیت‌های مختلفی در بازار موجود است که می‌توان هر نوع و مدلی را برای مبل انتخاب کرد. برای انتخاب پارچه مبل باید بودجه، سلیقه، رنگ چوب مبل، نوع و رنگ دکوراسیون خانه خود را در نظر داشته باشید. رنگ پارچه مبل را می‌توان بر اساس رنگ پرده، فرش، سرامیک یا کفپوش، رنگ کابینت و رنگ دیگر وسایل خانه انتخاب کرد. همچنین اگر می‌خواهید رنگ بخش چوبی مبل را عوض کنید، می‌توانید رنگ پارچه را نیز بر اساس آن انتخاب کنید. پارچه در کیفیت‌های مختلفی موجود است و اگر بودجه کافی را برای خرید آن دارید، بهتر است نوعی را انتخاب کنید که ضخامت و تراکم بالایی دارد.

شما می توانید برای براورد قیمت تعمیرات مبل با کارشناسان ما تماس بگیرید. خدمات تعمیرات مبل شامل عوض کردن پارچه مبلی، ترمیم منبت کاری، تغییر رنگ چوب و تعمیر اسفنج مبل است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*