تعمیرات مبل غرب تهران

مبل ترنج آماده خدمت رسانی در تمامی مناطق غرب تهران است. برای اطلاع از قیمت تعمیرات مبل غرب تهران تماس بگیرید. پیدا کردن مجموعه معتبر و حرفه ای تعمیرات مبل غرب تهران، که پکیجی از خدمات مورد نیاز افراد را به بهترین و باکیفیت ترین شکل ممکن ارائه دهد، از جمله دغدغه هایی است که بیشتر افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند.

بنابراین اگر شما نیز می خواهید خدماتی مانند تعویض روکش مبل، تقویت کلاف، تغییر رنگ چوب و ده ها خدمات متنوع دیگر را با خیال راحت، زیر نظر استادکاران و متخصصین باتجربه و ماهر دریافت کنید، مطالعه این بخش را به شما پیشنهاد می کنیم. در ادامه با خدمات تعمیرات مبل غرب تهران، آدرس و محدوده خدمت رسانی بیشتر آشنا می شوید.

تعویض روکش مبل غرب تهران

خدمات تعویض روکش مبل غرب تهران با توجه به نوع مبلمان شما و توسط استادکار و متخصص آن ارائه می شود.

تعویض روکش مبل غرب تهران

از جمله اقداماتی که در راستای ارائه خدمات تعویض روکش مبل در غرب تهران انجام می شود عبارتند از:

 1. انتخاب پارچه مبلی

ابتدا مناسب ترین پارچه مبلی با توجه به نوع مبلمان انتخاب می شود؛ البته در انتخاب پارچه فاکتورهای دیگری نیز مانند بودجه مشتری، دوام و کیفیت پارچه (با توجه به این که مشتری صاحب فرزند و یا حیوان خانگی است) و مطابقت سبک پارچه با دکوراسیون در نظر گرفته می شود.

اما نکته حائز اهمیت این است که با وجود مجموعه تخصصی تعمیرات مبل ترنج، دیگر نیازی نیست که مشتری زمان و تمرکز خود را روی شناخت انواع پارچه و انتخاب آن ها بگذارد، چرا که متخصصین ما در مرکز تعمیرات مبل غرب تهران به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن، مناسب ترین پارچه را برای شما انتخاب خواهند کرد.

 1. جداسازی روکش قدیمی

در این مرحله باید روکش قدیمی مبل توسط متخصصان، با مهارت و دقت زیادی جدا شود تا کلاف مبل آسیب نبیند.

 1. آماده سازی کلاف مبل

حال باید کلاف مبل از همه جهات مورد بررسی قرار بگیرد تا اگر نیاز به تقویت کلاف، تعویض و یا ترمیم فنر، فوم و… است، اقدامات لازم انجام شود.

 1. برش و دوخت روکش جدید

بعد از آماده سازی کلاف مبل، باید برش و دوخت روکش جدید با توجه به اندازه و شکل کلاف آغاز شود.

 1. نصب روکش جدید مبل

پس از اتمام کار، روکش جدید با دقت و ظرافت خاصی روی کلاف مبل نصب می شود. بهتر است بدانید که متخصصان برای حفظ تناسب و زیبایی ظاهری مبلمان، در این مرحله از تکنیک های مختلفی استفاده می کنند.

تعویض پارچه مبلی غرب تهران

تقویت کلاف مبل غرب تهران

نکته بسیار مهم درباره خدمات تعمیرات مبل این است که کلاف و اسکلت مبل باید از کیفیت مطلوب و استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتوان نسبت به تعمیر و یا بازسازی مبلمان اقدام کرد.

در غیر این صورت پس از مدت کوتاهی مبلمان دوباره به حالت قبلی خود بازگشته و به این ترتیب تمام هزینه های شما به هدر می رود. بنابراین تقویت کلاف مبل غرب تهران، همواره یکی از مهم ترین خدمات تعمیرات مبل غرب تهران به شمار می رود؛ البته گفتنی است که تقویت کلاف مبل، در تمام مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات، جزو خدمات بسیار مهم و پایه ای جهت ارائه سایر خدمات محسوب می شود.

تغییر رنگ چوب مبل غرب تهران

استفاده از خدمات تغییر رنگ چوب مبل غرب تهران، روشی خلاقانه و مقرون به صرفه برای ایجاد یک دگرگونی عظیم در دکوارسیون منزل است. حال اگر تنوع رنگ نیز بیشتر باشد، دیگر می توانید با خیال راحت از این خدمات بهره مند شوید و فقط به چند رنگ محدود نشوید؛ همچنین با هزینه ای بسیار پایین تر هم صاحب مبلمانی جدید که با دکوراسیون جدید مطابقت دارد، می شوید.

تغییر رنگ چوب مبل غرب تهران

رنگ هایی که در مجموعه تعمیرات مبل غرب تهران ترنج ارائه می شود، به شرح زیر است:

 1. سفید

رنگ سفید که ماهیتی کلاسیک و خنثی دارد بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال ظاهری مینیمال و مدرن هستند. همچنین این رنگ باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضا می شود؛ و از طرفی نیز دست شما را برای استفاده از مبلمان در هر دکوراسیونی باز می گذارد چرا که به راحتی با همه رنگ ها و سبک های مختلف دکوراسیون هماهنگ می شود.

 1. طلایی

برای ایجاد فضایی گرم، صمیمی و در عین حال چشم گیر و لوکس، باید به سراغ رنگ های لوکس بروید؛ که رنگ طلایی تمام انتظارات شما را به یک باره برآورده می سازد.

درواقع رنگ طلایی برای سبک های خاصی از دکوراسیون مانند سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و پر زرق و برق کاربرد دارد. لازم به ذکر است که برای برجسته کردن عناصر خاصی از دکوراسیون، از رنگ طلایی استفاده می شود.

 1. فندقی

یکی دیگر از رنگ های چشم گیر مبل ترنج در تغییر رنگ چوب مبلمان، رنگ فندقی است که ماهیتی گرم و طبیعی دارد و منجر به ایجاد فضایی آرامش بخش می شود. خبر خوب برای دوستداران رنگ فندقی این است که این رنگ به خوبی با رنگ های خنثی مانند سفید، کرم و خاکستری هماهنگ می شوند.

 1. طوسی

رنگ طوسی نیز در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرد که در عین شیک بودن، فضایی مدرن، متعادل و آرام را ایجاد می کند؛ بنابراین می توان گفت که این رنگ مناسب دکوراسیون صنعتی، مدرن و مینیمال است.

 1. صدفی

رنگ صدفی رنگی لطیف و زنانه که در هر چه رمانتیک و ساحلی به نظر رسیدن دکوراسیون نقش اساسی ایفا می کند.

 1. مشکی

مشکی رنگ جذاب و جسورانه ای است که طرفداران دکوراسیون مدرن، دراماتیک و چشمگیر به هیچ عنوان نمی توانند آن را نادیده بگیرند. از جمله سبک های دکوراسیون مناسب برای این رنگ، می توان به دکوراسیون صنعتی، گوتیک و مینیمال اشاره کرد.

تعمیرات و عوض کردن رنگ چوب غرب تهران

تعمیرات مبل غرب تهران پونک

خدمات تعمیرات مبل پونک که توسط متخصصین حرفه ای ترنج ارائه می شود عبارتند از:

 • ترمیم و تغییر رنگ چوب مبل
 • تعویض پارچه انواع مبل
 • تقویت کلاف
 • تعویض اسفنج مبل

تعمیرات مبل در باغ فیض غرب تهران

برای دریافت خدمات از تعمیرات مبل در باغ فیض غرب تهران، ابتدا شما باید توانایی شناسایی کارگاه تعمیرات حرفه ای را داشته باشید. در ادامه به بررسی ویژگی هایی که در حین انتخاب معتبرترین تعمیرات مبل غرب تهران که باید به آن توجه داشته باشید، خواهیم پرداخت:

 • سابقه و تجربه

سابقه فعالیت طولانی در زمینه تعمیر مبل، باعث کسب مهارت و تجربه بسیار زیادی می شود که همین امر منجر به ارائه خدمات باکیفیت و اصولی خواهد شد.

 • نمونه کار های قابل قبول

با بررسی نمونه کارها می توانید به کیفیت کار و خدماتشان پی ببرید.

 • داشتن تخصص در تعمیر انواع مبل

داشتن تخصص در تعمیر انواع مبلمان کلاسیک، مدرن، استیل و راحتی برای یک تعمیرکار الزامی است.

 • ارائه ضمانت

یک کارگاه معتبر تعمیر مبل، برای ارائه تمامی خدماتش ضمانت معتبری را ارائه می دهد تا در صورت بروز هر گونه مشکلی، با توجه به ضمانت داده شده، مشکل پیش آمده رفع شود.

 • مشتری مداری

یک کارگاه حرفه ای تعمیرات مبل غرب تهران، مشتریان خود را ارزشمند می داند به همین دلیل نیز خدمات جانبی را نیز برای راحتی هرچه بیشتر آن ها در نظر می گیرد مانند مشاوره رایگان، ارائه قیمت های منصفانه، رفتار حرفه ای، رعایت نظم و زمانبندی اصولی

تعمیرات مبل جنت آباد در غرب تهران

کارگاه تعمیرات مبل جنت آباد در غرب تهران برای ارائه خدمات متنوع خود، تعرفه های مختلفی نیز دارد که با توجه به عواملی که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم، تعیین می شود:

 • نوع مبل
 • میزان و نوع آسیب دیدگی
 • جنس پارچه و مواد اولیه
 • دستمزد تعمیرکار
 • خدمات اضافی و جانبی (حمل و نقل، پتینه کاری)
 • موقعیت جغرافیایی و مکانی

انواع مبل برای تعمیرات در غرب تهران

همانطور که در بالا اشاره شد در حین انتخاب تعمیرات مبل غرب تهران، شما باید اطمینان حاصل کنید که تعمیرکاران و نیروهای متخصصی که در تعمیر انواع مبل مهارت و تجربه دارند، در مجموعه مورد نظر به ارائه خدمات می پردازند؛ چرا که تعمیر انواع مبلمان تفاوت زیادی با یکدیگر دارند و هر کدام نیازمند تخصص و مهارت خاصی است.

در بخش های بعدی شما را با تعمیرات انواع مبل آشنا خواهیم کرد.

تعمیرات مبل راحتی

برای دریافت تعمیرات مبل راحتی در غرب تهران و توسط متخصصین تیم حرفه ای مبل ترنج، مراحل زیر باید طی شود:

 • پذیرش

ابتدا شما از طریق تماس و یا به صورت حضوری، درخواست خود را برای تعمیرات مبلمانتان به ثبت می رسانید.

 • برآورد هزینه ها

کارشناسان ما مبلمان شما را جهت تشخیص نوع و میزان آسیب دیدگی بررسی می کنند و سپس بر اساس آن هزینه تعمیرات را برآورده کرده و آن را به شما اعلام می کنند.

 • انتقال مبلمان به کارگاه تعمیرات مبل ترنج و یا استفاده از خدمات سیار

پس از بررسی های اولیه، شما هم می توانید مبلمانتان را برای تعمیر به کارگاه انتقال دهید و یا می توانید از خدمات تعمیرات مبل سیار و خدمات تعمیرات مبل در منزل مجموعه ما بهره مند شوید.

 • آغاز تعمیرات

بعد از تصمیم گیری شما، تعمیرات با توجه به نیاز مبلمانتان ارائه می شود.

تعمیرات مبل راحتی

تعمیرات مبل استیل

تعمیرات مبل استیل به عنوان یکی از حساس ترین خدمات تعمیرات مبل به شمار می رود؛ُ بنابراین هم باید زمان و دقت بیشتری صرف ارائه آن شود و هم هزینه تعمیرات مبل استیل به مراتب بالاتر از انواع مبل های راحتی است.

از جمله خدمات تعمیرات مبل استیل که توسط متخصصین ما در مجموعه ترنج ارائه می شود عبارتند از:

 • تعمیر، تقویت کلاف مبل
 • رنگ کاری (ترمیم و تعویض رنگ چوب مبل)
 • تعویض فوم و اسفنج
 • رویه کوبی
 • منبت کاری
 • آبکاری
 • تعمیرات کلی مبل استیل

تعمیرات مبل سلطنتی

به دلیل گران بودن مبل های سلطنتی و همچنین حساس بودن این نوع مبل، تاکید می شود خدمات تعمیرات مبل سلطنتی را از تعمیرکاران حرفه ای که تجربه و مهارت بسیار زیادی در این زمینه دارند، دریافت کنید. دریافت مشاوره رایگان می تواند در تصمیم گیری نهایی شما بسیار تاثیر گذار باشد، بنابراین از آن غافل نشوید.

تعمیرات مبل استیل و سلطنتی غرب تهران

تعمیرات مبل چرم

نکته بسیار مهم درباره مبل های چرمی که باید هر شخصی بداند این است که این نوع مبلمان مقاومت بسیار پایینی در مقابل هر نوع آسیب و خراشیدگی دارند؛ از این رو نیازمند تعمیر تخصصی و حرفه ای هستند.

از طرفی نیز چرم ها در انواع و ویژگی های متنوعی تولید می شوند که برای تعمیر هر کدام از آن ها باید از روش، تکینک و مواد خاصی استفاده کرد بنابراین تعمیرکار باید تخصص و مهارت بسیار زیادی در زمینه تعمیرات مبل چرم داشته باشد تا بهترین مواد و تکنیک را انتخاب کند.

تعمیرات مبل مخمل

مبل مخمل که با ظاهر شیک و مجللش همه نگاه ها را به خود خیره می کند، هم در حین استفاده به مراقبت بیشتری نیاز دارد و هم در حین ترمیم؛ زیرا این نوع پارچه نیز در دسته پارچه های حساس قرار می گیرد.

البته اگر مبلمان مخمل شما نیاز به ترمیم دارد، جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که متخصصان مجرب ما در مجموعه ترنج، از بهترین و حرفه ای ترین مواد و ابزارها برای ارائه خدمات تعمیرات مبل مخمل استفاده می کنند و شما می توانید با خیالی راحت تمامی خدمات مورد نیازتان را از ما دریافت کنید.

آدرس تعمیرات مبل در غرب تهران

مبل ترنج با شعب فعال در غرب تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در زمینه تعمیرات و رویه کوبی مبل است. کارگاه مبل ترنج در محدوده یادگار امام قرار گرفته است.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با تعمیرات مبل غرب تهران

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*