تعمیرات مبل راحتی و سلطنتی مرزداران

اگر از اهالی محترم منطقه مرزداران تهران باشیم! دیگر نگران این نباشید که مبل هایتان کهنه و فرسوده شده است. ما قصد داریم مبلمان شما را نو کنیم. مرکز تعمیر مبلمان ترنج با افتتاح شعبه در منطقه مرزداران به فکر مردم این منطقه است.

بجای پیمودن مسیر های دور، ما در نزدیک ترین فاصله به شما هستیم. جابجایی مبل‌ها به دلیل بزرگ و سنگین بودن کار بسیار دشوار و هزینه بری است. اما مبل ترنج این مشکل راحل کرده است. داشتن شعبه در مرزداران کار جابجایی و بررسی مبلمان را برای شما و تعمیرکاران ما راحت کرده است. با یک تماس می‌توانید درخواست بررسی و برآورد هزینه تعمیرات مبل مرزداران را داشته باشید.

تعمیرات مبل راحتی و سلطنتی مرزداران

تعمیر مبل راحتی مرزداران

تعمیر مبل راحتی ساختار پیچیده‌ای ندارد. به همین دلیل در میان مبلمان های دیگر، سریع التعمیر محسوب می‌شود. البته این مطلب را همیشه نمی‌توان تضمین کرد. این موضوع بستگی به نوع و میزان خرابی مبلمان شما دارد. به طور کلی در تعمیرات تخصصی مبل ترنج این عملیات انجام می‌گیرد:

کارهای انجام شده توسط تعمیرکار در تعمیرات مبلمان به نوع و میزان خرابی مبل شما بستگی دارد. اما به طور کلی، تعمیرکاران مبلمان می توانند خدمات زیر را ارائه دهند:

تعمیر مبل راحتی مرزداران

تعمیر کلاف مبل که خود شامل دو مرحله است:

  • استحکام‌بخشی و تعمیر شکستگی‌ها: اگر کلاف مبل شما شکسته یا لق شده باشد، تعمیرکار با استفاده از چسب چوب، میخ، پیچ و اتصالات مناسب، آن را تعمیر و مستحکم می‌کند.
  • ترمیم ترک‌ها و خرابی‌ها: ترک‌ها و خرابی‌های جزئی کلاف مبل با استفاده از بتونه چوب و رنگ مناسب ترمیم می‌شوند.
  • تعمیر و تعویض پایه‌های مبل: پایه‌های شکسته یا آسیب‌دیده با پایه‌های جدید تعویض می‌شوند.
  • تعمیر و تعویض دسته‌های مبل: دسته‌های آسیب‌دیده با دسته‌های جدید تعویض می‌شوند.

تعمیر و تعویض فنر و اسفنج از مهمترین کارهاست که به مبل شکل و شمایل می‌بخشد. این کار خود شامل دو مرحله است:

  • تعویض فنرهای شکسته یا خمیده: فنرهای آسیب‌دیده با فنرهای جدید با سایز و جنس مناسب تعویض می‌شوند.
  • تعمیر و تعویض اسفنج: اسفنج‌های فرسوده و از بین رفته با اسفنج‌های جدید با دانسیته مناسب تعویض می‌شوند.

رویه‌کوبی همانگونه که از عنوانش مشخص است، استفاده از روکش جدید بجای قدیمی است. که شامل دو مورد است:

  • پارچه‌کشی و تعویض رویه مبل: پارچه رویه مبل با توجه به سلیقه شما تعویض و دوباره رویه‌کوبی می‌شود.
  • رنگ‌آمیزی و ترمیم رنگ چوب: رنگ چوب مبل در صورت نیاز ترمیم یا به‌طور کامل رنگ‌آمیزی می‌شود.

رویه کوبی و تعویض رویه مبل مرزداران

خدمات جانبی که برخی از مراکز تعمیرات مبلمان ارائه می‌دهند، شامل موارد زیر است:

  • حمل و نقل مبل: برخی از تعمیرکاران خدمات حمل و نقل مبل را نیز ارائه می‌دهند.
  • مشاوره در انتخاب پارچه و رنگ: تعمیرکاران باتجربه می‌توانند در انتخاب پارچه و رنگ مناسب برای مبلمان شما به شما مشاوره بدهند.

تنوع خدمات ارائه شده در تعمیرات مبل مرزداران، زیاد است. قیمت این خدمات نیز متفاوت است و به عوامل مختلفی مانند نوع و میزان خرابی مبل، نوع مواد و متریال مورد استفاده، دستمزد تعمیرکار و… بستگی داشته باشد. برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش تعمیرات مبلمان خود با شعبه مرزداران تعمیرات مبلمان ترنج تماس بگیرید. تعمیرات مبلمان ترنج در سایر نقاط تهران نیز دارای شعبه می‌باشد.

تعمیر مبل چرم مرزداران

تعمیر مبل چرم به دلیل روکش چرمی که دارد، کمی با دیگر مبل‌ها متفاوت است. به همین دلیل نوع خرابی چرم مبل تعیین کننده نوع تعمیراتی خواهد بود که باید انجام شود. به عنوان مثال خراشیدگی، پارگی، پوسته پوسته شدن و… از جمله خرابی‌های رایج در مبل‌های چرمی است. نوع چرم نیز (طبیعی یا مصنوعی) در انتخاب روش تعمیر و مواد و متریال مورد استفاده تاثیرگذار است.

تعمیر مبل چرم مرزداران

تعمیر مبل سلطنتی مرزداران

مبل سلطنتی دارای ظرافت و پیچیدگی ساخت بالایی است که، موجب حساسیت بیشتری در تعمیرات آن، نسبت به تعمیر سایر مبل‌ها می‌شود. همانطور که آگاه هستید، کلاف مبل سلطنتی معمولاً از چوب‌های منبت‌کاری شده و ظریف ساخته می‌شود؛ تعمیر این نوع کلاف به مهارت و دقت بیشتری نیاز دارد. همچنین روکش مبل‌های سلطنتی از پارچه‌های نفیس و گران‌قیمت با طرح‌های پیچیده است. رویه‌کوبی این نوع مبل‌ها نیاز به دقت بالایی دارد. تعمیر مبل سلطنتی در محدوده مرزداران، تضمین میکند که مبل شما را با بالاترین کیفیت موجود انجام داده و زیبایی مبل سلطنتی شما را چندین برابر کند‌.

نحوه ارسال مبل به تعمیرات مبل مرزداران

مبل ترنج، مرکز تخصصی تعمیرات مبلمان در مرزداران است که جهت رفاه مشتریان تصمیم به ارائه خدمات حمل و نقل مبلمان توسط رانندگان خود مرکز گرفته است. این کار خیال شما را از بابت جابجایی سالم و راحت مبل‌هایتان راحت می‌کند. مبلمان ترنج با استفاده از وسایل نقلیه مجهز و تیم متخصص خود، مبلمان شما را به صورت سالم از درب منزل شما تحویل گرفته و پس از تعمیر، به همان محل باز می‌گرداند. کافیست از طریق شماره تماس‌های درج شده در صفحه تماس با ما، با مرکز ما در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با تعمیرات مبل راحتی و سلطنتی مرزداران

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*