تعمیرات مبل سعادت آباد تهران

اگر در محدوده سعادت آیاد تهران ساکن هستید و به دنبال مرکز معتبر برای تعمیرمبلمان در سعادت آباد هستید، مبل ترنج بهترین انتخاب برای شماست. مبل ترنج با شعب فعال در تهران دارای بزرگترین کارگاه مبل سازی غرب تهران است.

خدمات تعمیرات مبل سعادت آباد شامل رویه کوبی، تعویض رویه مبل، تقویت کلاف و رنگ آمیزی مبل است. اگر قصد تعمیرات مبل خود را دارید می توانید از خدمات بازدید و کارشناسی رایگان تعمیرات مبل استفاده کنید.
۰۹۱۹۸۱۹۷۷۴۰

تعمیر مبلمان سعادت آباد

شما در هنگام خرید مبل، حتما تلاش کرده است که بهترین و مرغوب ترین مبل را انتخاب کنید تا با تمام سلایق شما همخوانی داشته باشد. بنابراین کهنه شدن، شکستن یا پاره شدن روکش این مبل می‌تواند از بدترین اتفاقات ممکن باشد. در این مواقع اولین فکری که به ذهن انسان میرسد، خرید مبل جدید است. اما خرید مبل‌های جدید، هزینه‌ گزافی به همراه خواهد داشت. به سراغ دومین راه می‌رویم، تعمیر مبلمان کنونی. اما چگونه این وسایل بزرگ و سنگین را جابجا کنیم و تا مراکز تعمیرات ببریم؟! نیازی به این کار نیست! مبل ترنج به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تعمیر مبلمان، در اکثر مناطق تهران شعبه دارد. اگر شما ساکن سعادت آباد هستید، ما در همسایگی شما نیز شعبه داریم. همچنین حمل و نقل مبلهایتان را نیز خودمان انجام می‌دهیم.

همانطور که میدانید تعمیرات مبل، راه حلی به صرفه و ایده‌آل برای نوسازی مبل‌های شماست، با شرایطی که ما خدمتتان گفتیم، این کار به راحتی و با هزینه متعارف قابل انجام است. نقطه عطف این موضوع این است که با تعمیر مبل، می‌توانید بدون صرف هزینه‌های هنگفت برای خرید مبل‌های جدید، زیبایی و کیفیت مبل‌هایتان را به روزهای اول بازگردانید.

مرکز تعمیرات مبل سعادت آباد

تعویض رویه مبل در سعادت آباد

تعویض رویه مبل در سعادت آباد توسط تعمیرکاران مجرب مبل ترنج، با استفاده از به روزترین تجهیزات و بهترین پارچه ها انجام می‌گیرد. تعویض رویه مبل دارای چندین مرحله ثابت برای انواع مبلمان است:

مرحله اول مرحله جداسازی رویه قدیمی است. رویه مبل با دقت و ظرافت توسط تعمیرکار از اسکلت آن جدا می‌شود. برای این کار، از ابزارهای مخصوصی مانند منگنه‌کش، چکش و… استفاده می‌شود. تعمیرکار مبل باید دقت کند که در این مرحله، به رویه مبل آسیبی نرسد.

مرحله دوم، آماده سازی اسکلت مبل برای رویه جدید است. در این مرحله، اسکلت مبل به طور کامل بررسی می‌شود تا در صورت نیاز، قسمت‌های آسیب‌دیده اسکلت ترمیم یا تعویض می‌شود. سپس، اسکلت مبل برای رویه کوبی جدید آماده می‌شود.

در مرحله سوم رمان برش و دوخت رویه جدید فرا می‌رسد. با توجه به نوع مبل و سلیقه مشتری، پارچه مناسب برای رویه مبل انتخاب شده و سپس، پارچه با دقت برش داده می‌شود. بعد از برش، پارچه با استفاده از چرخ خیاطی یا به صورت دستی دوخته می‌شود.

مرحله چهارم، مرحله جذاب و مهم نصب رویه جدید است. در این موقع رویه جدید با دقت و ظرافت بر روی اسکلت مبل نصب می‌شود. برای این کار، از ابزارهای مخصوصی مانند منگنه‌کش، چکش و… استفاده می‌کنند. تعمیرکار باید دقت کند که رویه مبل به طور کامل و بدون چین و چروک باشد.

مرحله پنجم، مرحله‌ای است که تقریبا کار تمام شده است و باید نظافت مبل انجام شود و در صورت نیاز، یراق‌آلات جدید نصب شود.

تعویض اسفنج و فوم در تعمیرات مبل سعادت آباد

اسفنج و فوم در مبلمان نقش مهمی در ایجاد راحتی دارند. به مرور زمان، افراد که بر روی مبل می‌نشینند، اسفنج دچار تو رفتگی شده و ضخامت و نرمی خود را از دست می‌دهد. مدت زمان این فرایند به کیفیت اسفنج موجود بستگی دارد. در این شرایط، تعویض اسفنج و فوم مبل، راه حلی ایده‌آل برای نوسازی و بخشیدن عمر دوباره به مبلمان است. برای این کار میبایست مراحل زیر را طی کنیم:

تعویض اسفنج مبل سعادت آباد

 1. در اولین گام، متخصص تعمیرات مبل، وضعیت اسفنج و فوم را به طور کامل بررسی می‌کند. در این بررسی، عواملی مانند فرورفتگی، پارگی، سایش و عدم تناسب با وزن و قد افراد، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
 2. پس از عیب‌یابی، نوع و ضخامت مناسب اسفنج و فوم با توجه به نوع مبل، نوع کاربری، وزن و قد افراد، توسط متخصص تعمیرات مبل تعیین می‌شود.
 3. با دقت و ظرافت، رویه مبل از اسکلت آن جدا می‌شود. در این مرحله، باید به حفظ سلامت و عدم پارگی رویه مبل توجه ویژه شود.
 4. پس از جداسازی رویه، اسفنج و فوم فرسوده از اسکلت مبل خارج می‌شود.
 5. سپس اسفنج و فوم جدید با ضخامت و ابعاد مناسب، با دقت برش داده شده و به جای اسفنج و فوم فرسوده در اسکلت مبل قرار می‌گیرد.
 6. پس از جایگذاری اسفنج و فوم جدید، رویه مبل با دقت و ظرافت به اسکلت آن متصل می‌شود. در این مرحله، باید به تناسب و کشش مناسب رویه توجه شود.

در این فرایند حساس و مهم، استفاده از اسفنج و فوم باکیفیت و مرغوب بسیار اهمیت دارد زیرا، تضمین کننده طول عمر و راحتی مبل است. همچنین انتخاب نوع و ضخامت مناسب اسفنج و فوم، که حتما باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای انجام شود؛ باید با توجه به نوع مبل، نوع کاربری، وزن و قد افراد باشد. در نهایت نکته مهم این است که دقت و ظرافت در برش و جایگذاری اسفنج و فوم، موجب کیفیت و زیبایی مبل خواهد شد.

خدمات دیگر تعمیرات مبل سعادت آباد

تا اکنون به دو مورد از خدمات مرکز تعمیرات مبل ترنج اشاره کرده و آن ها را توضیح دادیم. در این بخش می‌خواهیم به دیگر خدمات موجود در این مرکز اشاره کنیم.

 • رنگ‌آمیزی و پتینه‌کاری: در این کار، تغییر رنگ و ظاهر مبل با استفاده از تکنیک‌های نوین اصلاح می‌شود.
 • نجاری و ترمیم: ترمیم و بازسازی اسکلت و ساختار مبل از دیگر خدمات ترنج است.
 • تعمیر و تعویض یراق‌آلات: از کارهای مهمی که هنگام تعنیر مبلمان باید انجام گیرد، تعمیر و تعویض پایه‌ها، دسته‌ها، لولاها و… مبل است.
 • تعویض فنر: تعمیرکار با بررسی ساختار مبلمان تصمیم می‌گیرد که فنر ها باید بمانند یا با فنر های جدید. جایگزین شوند‌
 • تعمیر استیل‌ مبل های استیل: در مرکز ما، تعمیر و بازسازی استیل و ساختار مبلمان استیل انجام می‌شود.
 • تعمیر صندلی‌های اداری: علاوه بر تعمیرات مبلمان، تعویض فوم، رویه‌کوبی، تعمیر مکانیزم و… صندلی های اداری نیز در این مرکز انجام می‌شود.

قبل و بعد تعمیرات مبل سعادت آباد

قیمت و تعرفه تعمیر مبل سعادت آباد

قیمت و تعرفه تعمیر مبل سعادت آباد، به چندین معیار بستگی دارد. یکی از این معیار ها میزان تخصص تعمیرکار است‌. تعمیرکاران مبل ترنج با سال‌ها تجربه و دانش تخصصی، به ظرافت و تار و پود هر مدل مبلمانی آگاهی داشته و با دقتی مثال‌زدنی، به تعمیر و بازسازی آن‌ها می‌پردازند.

هزینه تعمیرات مبل سعادت آباد

معیار دوم مواد اولیه ای است که در تعمیرات مبلمان توسط تعمیرکاران استفاده می‌شود. در مرکز مبلملن ترنج، از مرغوب‌ترین مواد اولیه و ضمانت شده استفاده می‌شود تا کیفیت مبلمان شما بهتر از روز اول شود.

نوع تعمیر، انجام گرفته نیز بر قیمت تعمیر موثر خواهد بود. مثلا رویه‌کوبی و رنگ‌آمیزی، ترمیم، نجاری و… هر کدام دارای تجهیزات و تخصص متفاوتی هستند که موجب ارائه خدمات با قیمت های متنوع می‌شود.

۵/۵ - (۶ امتیاز)
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط با تعمیرات مبل سعادت آباد تهران

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*