تعمیر مبل اقساطی در کرج

تعمیر مبل اقساطی در کرج
۰۷ / خرداد / ۱۴۰۳

مبل ترنج با ارائه خدمات تعمیرات مبل به صورت اقساطی آماده ارائه خدمات تعمیرات مبل در کرج برای شما عزیزان است. شما می توانید برای تعمیرات مبل و رویه کوبی، تقویت کلاف مبل و حتی تعویض پارچه مبل از خدمات تعمیرات مبل اقساطی در کرج استفاده کنید.

مبلمان مانند هر وسیله دیگری پس از چند سال استفاده کارایی خود را از دست می دهند و فرسوده می شوند. خرید مبلمان جدید و جایگزین کردن آن با مدل های قدیمی کاری است که عمده افراد انجام می دهند. اما هزینه خرید مبل نو بالا بوده و در این شرایط اقتصادی کار نسبتا دشواری است. ایده بهتر تعمیر مبل های قدیمی است که در بیشتر شهرها از جمله کرج انجام می شود. حتی اگر امکان پرداخت نقدی برای مشتریان وجود نداشته باشد، تعمیرات به صورت قسطی انجام خواهد گرفت. در ادامه مقاله به بررسی تعمیر مبل به صورت اقساط در کرج خواهیم پرداخت.

شرایط تعمیر مبل به صورت اقساطی در کرج چگونه است؟

هر مدل مبلی که در منزل داشته باشید با کمی تعمیرات و اضافه کردن خلاقیت، تبدیل به مبلمان نو و زیبا خواهد شد. هزینه تعمیرات مبل به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال اگر آسیب دیدگی اسکلت مبل زیاد باشد یا فوم های آن فرسوده شده باشند، متریال بیشتری برای تعمیر استفاده می شود که سبب ایجاد هزینه بیشتر خواهد شد.

تعمیر مبل به صورت اقساطی در چند مرحله انجام می گیرد. در مرحله اول که مبل فرسوده را تحویل می دهید نصف مبلغ یا یک سوم آن را پرداخت خواهید کرد. اگر اقساط دو مرحله ای باشد، مابقی هزینه در روز تحویل مبل پرداخت می شود. اگر هم اقساط چند مرحله ای باشد بسته به نظر تعمیرکار مبل در چند ماه پرداخت می شود.

هدف از تعمیر مبل، نو کردن آن و تبدیل مبل آسیب دیده و قدیمی به مبل جدید است. بنابراین زیرسازی و طراحی ظاهر مبل از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. تعمیرکار مبل در مرحله اول اجزای مبل را از هم جدا کرده و درون آن را بررسی می کند. اسکلت آسیب دیده مرمت می شود و گونی باقی و نصب اسفنج مناسب انجام می گیرد.

پارچه رو مبلی توسط مشتری انتخاب شده و پس از الگوکشی و برش، روی اسفنج نصب می شود. آخرین مرحله روکوبی و لمسه کاری مبل بوده که نیازمند دقت و تمرکز بالا است.

اگر مدل مبل کلاسیک باشد احتمالا بخش زیادی از مبل با چوب منبت کاری شده طراحی شده است. در برخی موارد تعمیر مبل با منبت کاری هزینه نهایی تعمیرات را افزایش می دهد. در آخر رنگ کاری چوب های مبل انجام گرفته و آماده تحویل به مشتری خواهد شد. هر چقدر کیفیت متریال استفاده شده در مبل جدید بهتر باشد طول عمر مبلمان افزایش خواهد یافت.

اگر قسط استفاده از شرایط تعمیرات مبل به صورت اقساطی را دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از شرایط اقساطی تعمیرات مبل استفاده کنید. 

۵/۵ - (۱ امتیاز)
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*