تعمیرات مبل هتل و میز و صندلی هتل

تعمیرات مبل هتل
۱۹ / خرداد / ۱۴۰۳

مبل ترنج با بزرگترین کارگاه مبل سازی تهران آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل هتل ها به شما عزیزان است. کلیه خدمات تعمیرات و تعویض پارچه مبلی برای هتل های کلیه کشور قابل اجرا است. شرایط پرداخت اقساطی برای تعمیرات مبل برای کلیه هتل های کشور امکان پذیر است.

مبلمان خانگی و اداری در دسته لوازم خانگی پرهزینه قرار دارند و خرید آن ها در شرایط اقتصادی امروز کار آسانی نیست؛ به همین دلیل بسیاری از افراد به جای خرید مبل، میز، صندلی و… جدید مدل های قدیمی را تعمیر کرده و مجددا مورد استفاده قرار می دهند. در بیشتر موارد تعمیر مبل قدیمی هزینه زیادی ندارد و به صرفه تر از خرید مبل جدید است. برای هتل ها خرید تعداد بالای میز و صندلی هزینه بالایی ایجاد می کند. اما با نصف هزینه خرید میز و صندلی جدید می توانند بهترین میز و صندلی هتلی را در اختیار داشته باشند. در این مطلب به بررسی تعمیرات مبلمان و میز و صندلی هتل می پردازیم.

تعمیر صندلی هتلی

شرایط تعمیرات مبل هتل به صورت اقساطی

هتل ها معمولا تعداد بالایی مبل، میز و صندلی و… برای تعمیرات و ایجاد تغییر در شکل ظاهری تحویل می دهند. این تعداد میز و صندلی هزینه زیادی داشته و ممکن است پرداخت نقدی برای مشتریان سخت باشد. به همین دلیل امکان استفاده از شرایط تعمیرات مبل اقساطی فراهم شده است. پرداخت اقساطی معمولا در دو یا سه مرحله انجام می گیرد. در پرداخت دو مرحله ای بخشی از هزینه پیش از شروع تعمیرات و قسط آخر در هنگام تحویل مبل جدید انجام می شود. روش پرداخت توسط تعمیر کننده مبل تعیین می گردد.

شرایط تعمیرات مبل هتل به صورت اقساطی

تعمیر مبل هتل برای مبل راحتی

برای تعمیر مبل راحتی ابتدا جداسازی اجزا انجام می گیرد تا قسمت درونی و اسکلت مبل بررسی شود. اگر شکستگی در پایه ها یا اسکلت وجود داشته باشد تعمیرات لازم انجام می گیرد. اسفنج های فرسوده و قدیمی حذف شده و اسفنج و فوم جدید جایگزین می شوند. پارچه مبل راحتی توسط مشتری انتخاب شده و پس از الگو کشی، برش و دوخت پارچه، نصب و روکوبی انجام می گیرد. در آخر لمسه دوزی شده و مبلمان آماده تحویل به مشتری می شود.

تعمیر مبل هتل برای مبل راحتی

تعمیر مبل هتل برای مبل کلاسیک

برای تعمیر مبل کلاسیک پس از زیرسازی و نصب اسفنج های آن نصب پارچه رو مبلی انجام می شود. بیشتر مبل های کلاسیک از چوب های منبت کاری شده برخوردار هستند. منبت کاری نوعی کنده کاری هنری روی چوب بوده که هزینه تعمیر آن کمی بالا است. پس از اعمال تغییرات در چوب مبل کلاسیک، رنگ کاری پایه های و بخش چوبی مبل انجام می گیرد و به مشتری تحویل داده می شود. به این ترتیب با کمترین هزینه می توان هر نوع مبل و میز و صندلی فرسوده ای را زنده کرد و مورد استفاده قرار داد.

اگر قسط استفاده از خدمات تعمیر مبل و میز و صندلی هتل را دارید می توانید با کارشناسان مبل ترنج تماس بگیرید. کارشناسان ما با حضور در محل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

امتیاز دهید.
به اشتراک بگذارید
مطالب اخیر

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*